شما در وردپرس برتر هستید!
آموزش وردپرسمقالات آموزشی

۴ پیشنهاد مهم برای استفاده مناسب تر از یک فروشگاه آنلاین

179بازدید

فروش محصولات یکی از بهترین راه های در آمد در وب سایت های وردپرس میباشد. بهترین راه حل بر خلاف دیگر تاکتیک های کسب درآمد مانند بازاریابی وابسته و تبلیغات فروش میباشد.شما لزوما نیاز به یک پایه عظیمی برای یک درآمد مناسب و معقول با فروش محصولات دارید.

شما میتوانید لیست ایمیل های خود را گسترش داده و نظر صاحبان آن ها را به سوی خرید محصولات وب سایت خود جلب کنید. این بدین معنا نمیباشد که فروش یک کار بسیار آسان است با انجام این کار شما میتوانید یک گام مفید به سوی فروش مجصولات و ایجاد درآمد بر میدارید.

در فروشگاه شما میتوانید با فروش محصولات الکترونیکی مانند کتاب فروشی سود بیشتری نسبت به محصولات فیزیکی داشته باشید. بنابراین برای این که فروش در وب سایت شما یک کار خسته کننده نباشد شما باید از استراتژی های مناسب استفاده کنید.

۱: پلت فرم اولیه ( الکترونیک )

تعدادی از سیستم عامل های تجارت الکترونیک وجود دارد بنابراین شما باید قبل از ایجاد فروشگاه یک نگاه به سیستم های در دسترس بیندازید. بدون شک تصمیم گیری در مورد پلت فرم تجارت الکترونیک میتواند باعث شکست در کسب و کار شما شودرزیرا زمانی که شما پلت فرم را اشتباه انتخاب کنید دیگر سخت میشود که بخواهید به عقب و مسیر اصلی بازگردید.

نقد و بررسی پلت فرم های الکترونیک محبوب

افزونه های زیادی برای ایجاد فروشگاه موجود میباشد که بهترین افزونه فروشگاه ساز در بین افزونه های موجود WooCommerce میباشد که بهترین انتخاب در این زمینه میباشد.

۲: شما نیاز به بازاریابی از طریق ایمیل دارید.

راه های متفاوتی برای ایجاد و شروع کار بازاریابی وجود دارد که اصلی ترین آن در دنیای مجازی استفاده از ایمیل میباشد که بسیار موثر بوده و کاملا امروزی میباشد. شما باید فضایی برای این کار ایجاد کنید تا با هر روشی بتوانید ایمیل جمع آوری کنید.

برخی از روش های بازاریابی استفاده روش InfusionSoft میباشد که به نمونه ویژگی های آن اشاره شده است.

  • تقسیم بندی فهرست: این فرآیند به شما اجازه میدهد که بتوانید یک گروه مجزا بر اساس گروه های مختلف مانند تنظیمات کاربر، موقعیت جغرافیایی، وضعیت سایت و غیره را طبقه بندی کنید.
  • ایمیل شخصی: یکی از مزایای تقسیم بندی لیست این است که به شما این امکان را میدهد ایمیل های شخصی مربوط به هر گروه مجزا را ارسال کنید. این عمل در مقایسه با ایمیل های تبلیعاتی بدون هدف و ایمیل های شخصی ثابت فروش، درآمد بیشتری به جدول شما اضافه خواهد کرد.
  • برچسب ها: صرف نظر از اندازه لیست شما، استفاده از یک برچسب بر روی ایمیل های مبتنی بر یک فعالیت خاص به شما کمک میکند که هر یک از ایمیل ها را به راحتی شناسایی کنید برخی از برچسب ها در سایت تجارت الکترونیک عبارتند از :کالا ،خرید ،دانلود

۳: انتخاب درست افزونه وردپرس

در این قسمت نیازی به گفتن نمیباشد WooCommerce محبوب ترین افزونه وردپرس در مورد تجارت های الکترونیک میباشد. با این حال افزونه های قدرتمند زیادی در وردپرس وجود دارد.

برای مثال اگر شما میخواهید یک فروشگاه برای فروش محصولات دیجیتالی مانند فروش کتاب های الکترونیکی ایجاد کنید استفاده از افزونه WooCommerce انتخاب درست نیست به این دلیل که افزونه WooCommerce در درجه اول برای فروشگاه هایی مناسب است که موضوع اصلی آن حمل و نقل باشد. برای ایجاد یک فروشگاه دیجیتالی استفاده از افزونه Easy Digital Downloads مناسب میباشد. این افزونه به طور خاص برای فروش محصولات EDD ساخته شده است این افزونه آسان تر و مفیدتر از افزونه WooCommerce در زمینه فروش فایل های مجازی میباشد.

نکته: اگر شما میخواهید یک فروشگاه با موضوع حمل ونقل ایجاد کنید از افزونه WooCommerce استفاده کنید اما اگر میخواهید یک فروشگاه برای فروش محصولات دیجیتالی ایجاد کنید میتوانید از افزونه Easy Digital Downloads استفاداه کنید.

۴: ایجاد یک فروشگاه اختصاصی در مقابل یکپارچه سازی با وب سایت های موجود

هنگامی که شما میخواهید یک سایت تجارت وردپرس الکترونیک ایجاد کنید احتمالا یک سوال همانند سوال زیر از شما در خواست خواهد شد: آیا شما میخواهید یک سایت فروشگاهی اختصاصی ایجاد کنید یا آن را با سایت وردپرس موجود ادغام نمایید؟

از آنجایی که آنها پست ها را به صورت منظم بروزرسانی میکنند بنابراین این وبلاگ برای جذب بازدید کنندگان عالی میباشد. یکی از استراتژی های این وبلاگ این است که بازدید کنندگان را تشویق به خرید از سایت خود میکنند. اگر شما در حال راه اندازی یک تجارت الکترونیک هستید شما باید یک وب سایت هم برای فروش محصولات خود ایجاد نمایید.

با تشکر از همراهی شما

ارسال پاسخ