شما در وردپرس برتر هستید!
آموزش وردپرسمقالات آموزشی

آموزش کامل نصب قالب وردپرس به روش بسته نصبی

430بازدید

امروز میخواهیم نصب قالب به روش بسته نصبی را برای شما آموزش دهیم چون در زمان حال اکثر قالب ها به صورت بسته نصبی آماده شده اند و شما باید دانش کافی برای نصب این پک را داشته باشید. بسته نصبی به شما کمک میکند تا سایت خود را همانند پیشنمایش و بدون کوچکترین تغییری نسب به آن بالا بیاورید که روش بسیار خوبی میباشد. در این روش وردپرس، قالب و همه افزونه ها به صورت یکجا و باهم نصب میشود و نیازی به نصب وردپرس یا قالب به صورت مجزا نمیباشد و شما کافیست مطابق آموزش جلو بروید تا سایت شما همانند پیشنمایش نصب شده و آماده ایجاد تغییرات توسط شما باشد.

اگر قالبی از وردپرس برتر خریداری کرده اید ( وردپرس برتر با نام تمزیار فقط در وبسایت راستچین فعالیت میکند ) حتما بسته نصبی برای شما ارسال شده است و شما کافیست این فایل را در ریشه هاست خود یعنی در پوشه public_html آپلود کنید ( البته اگر میخواهید قالب در دامنه اصلی نصب شود در این پوشه آپلود کنید ) بعد از آپلود این فایل را از حالت فشرده خارج کنید ( Extract ) بعد از خارج کردن همانند تصویر زیر همه فایل های وردپرس و یک فایل زیپ آپلودی خود را مشاهده خواهید کرد.

 

نکته: در هنگام نصب قالب به روش بسته نصبی باید حتما یک فایل زیپ در درون پوشه نصبی موجود باشد ( فقط یک فایل زیپ ) پس فایل اصلی بسته نصبی را فعلا پاک نکنید.

حال شما باید در مرورگر خود یک تب جدید ایجاد کرده و آدرس دامنه را همراه installer.php اجرا کنید.

//www.adresdamaneshoma.com/installer.php

 

بعد از این که آدرس را وارد کردید باید همانند تصویر زیر مرحله اولیه نصب قالب به روش بسته نصبی برای شما نیز ظاهر شود. در این قسمت نیاز است که اطلاعات دیتابیس ایجاد شده را وارد کنید( آموزش ایجاد دیتابیس )

 

ما از قبل مطابق آموزش ایجاد دیتابیس، دیتابیس جدید مورد نیاز را ایجاد کرده و هر کدام را در محل مورد نظر وارد کرده ایم. شما باید Name ، User ، Password دیتابیس را یادداشت کرده و در اینجا وارد کنید پس از وارد کردن این گزینه ها دکمه test connection را بزنید، توجه داشته باشید که اگر اطلاعات دیتا بیس را به صورت صحیح وارد کرده باشید همانند تصویر زیر برای شما نیز نمایش داده خواهد شد و اگر اخطار قرمز رنگ مشاهده کردید یعنی اطلاعات صحیح نمیباشد. پس در ایجاد دیتابیس دقت کنید.

بعد از این مورد گزینهAdvanced Options را بزنید تا زیر مجموعه این گزینه برای شما نمایان شود و سپس تیک گزینه Manual package extractionرا بزنید.

 

بعد از انجام این موارد به آخرین قسمت این مرحله رسیده اید و فقط کافیست تیک گزینهI have read all warnings & notices را نیز بزنید. این مرحله به پایان رسیده است پس روی دکمه Run Deployment کلیک کنید.

 

تصویر کلی از این مرحبه با تمامی تنظیمات که باید از طرف شما انجام شود.

 

در این قسمت قالب شما نصب شده است و شما باید نام کاربری و رمز عبور برای پیشخوان خود ( قسمت مدریت سایت ) را انتخاب کنید. برای وارد کردن نام کاربری و رمز عبور روی گزینهAdvanced Options کلیک کنید و Username ، Password خود را وارد کنید.

 

بعد از وارد کردنUsername ، Password حتما این گزینه ها را یادداشت کنید چون برای ورود به قسمت مدیریت سایت از این موارد استفاده خواهید کرد. اطلاعات را وارد کرده و روی دکمه Run Update کلیک کنید.

 

بعد از این مرحله نصب قالب تمام شده است و شما موفق به نصب قالب به بهترین شکل ممکن شده اید. همانند تصویر زیر روی دکمه test site کلیک کنید تا سایت شما نمایش داده شود.

 

 

امیدوارم با استفاده از این آموزش بتوانید قالب های خود را براحتی نصب کنید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان.

 

ارسال پاسخ