شما در وردپرس برتر هستید!
آموزش وردپرسمقالات آموزشی

آموزش جامع پیشخوان وردپرس | بخش اول

204بازدید

به نام خدا

سلام ، با آمورش جامع وردپرس ( بخش اول ) در خدمت شما هستیم .

برای دسترسی به پیشخوان وردپرس خود شما در ابتدا باید وارد وب سایت خود شوید. هنگامی که شما وارد وردپرس خود شدید آنجایی که قرار دارید صفحه وردپرس شما میباشد.

بررسی پیشخوان وردپرس

پیشخوان وردپرس به شما این اجازه را میدهد تا شما بتوانید تمام جزئیات پشت صحنه مدیریت سایت خود را کنترل کنید هنگامی که بتوانید راه های استفاده از پیشخوان را یاد بگیرید استفاده از آن برا شما آسان خواهد بود.

در ابتدا شما باید یک نگاهی به صفجه پیشخوان بیندازید و پس از ورود به سیستم، شما یک باکس خوش آمد گویی به وردپرس با لینک های سریع مشاهده خواهید کرد میتوانید برای راحتی کار از آنها استفاده کنید.

در بخش بعد ، شمامیتوانید تعداد نوشته ها، صفحات، دسته ها و برچسب های وبسایت خود را مشاهده کنید.شما حتی میتوانید تعداد دیدگاه ها و دیدگاه های در حال انتطار را مشاهده کنید. همانطور که در تصویر زیر میبینید علاوه بر مشاهده تعداد برگه ها، نوشته ها و نسخه وردپرس، میتوانید نام قالبی که استفاده میکنید را مشاهده کنید.

 

بخش بعدی، شما میتوانید اطلاعات مربوط به دیدگاه ها را مشاهده کنید و در این قسمت میتوانید به سرعت دیدگاه های اخیر را مشاهده کرده و آن ها را تایید کرده یا پاسخ دهید، یا هر کار دیگر نیاز هست را انجام دهید.

 

در بخش افزونه ها ، درباره جدید ترین و محبوب ترین افزونه ها ، افزونه هایی که به تازگی در WordPress.org بارگذاری شده اند اطلاعاتی به شما میدهد.

اگر به سمت بالا و ستون دوم حرکت کنید شما میتوانید قسمت پیشنویس ها را مشاهده کنید و در صورت نیاز میتوانید پستی را در آن قسمت ذخیره کرده و یا آن را منتشر کنید. و علاوه بر آن میتوانید آخرین پست های ذخیره شده در این قسمت را نیز مشاهده کنید.

 

دو بخش آخر مربوط به وبلاگ و دیگر خبرهای وردپرس میباشد که به صورت آنلاین برای شما نمایش داده میشود.

 

اگر میخواهید پیشخوان وردپرس خود را سفارشی سازی کنید باید از قسمت بالا سپن چپ گزینه تنظیمات صفحه را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه شما با امکانات موجود روبرو خواهید شد که میتوانید هر کدام را که دوست دارید را انتخاب کنید تا در پیشخوان وردپرس شما نمایش داده شود.

 

همچنین اگر نمیخواهید که هیچکدام از این باکس ها در پشخوان نمایش داده شود باید تیک آن را بردارید.

 

علاوه بر صفحه نمایش پیشخوان وردپرس، در سمت راست هم یک منوی کامل برای دسترسی به همه قسمت های قالب و وردپرس وجود دارد که براحتی میتوانید سایت را مدیریت کنید. به کمک این منو هر کاری که دوست دارید را میتونید انجام دهید فقط کافیست به منوی مورد نظر بروید.

 

ارسال پاسخ