شما در وردپرس برتر هستید!
آموزش وردپرسمقالات آموزشی

معرفی ۵ افزونه برتر سئو در وردپرس

200بازدید

در پست امروز ما میخواهیم یک لیست از افزونه های برتر سئو را برای شما معرفی کنیم. شما لازم نیست از همه این افزونه ها استفاده کنید اما اگر شما با ویژگی های افزونه ها آشنا باشید میتوانید بهترین افزونه را انتخاب کنید بنابراین شما میتوانید بر حسب نیاز خود از این افزونه های استفاده کنید.

در این لیست ها هم افزونه های رایگان هم افزونه های پولی معرفی میشود همه این افزونه ها دارای ویژگی های مهمی هستند.

 

بهترین افزونه های سئو برای وردپرس

۱: افزونه Yoast SEO

افزونه Yoast SEO یکی از بهترین افزونه های رایگان سئو در وردپرس میباشد. با استفاده از افزونه Yoast SEO شما میتوانید کارهای زیر را انجام دهید:

  • اضافه کردن متا تگ ها برای صفحه اصلی
  • اضافه کردن متا تگ ها برای نوشته ها
  • به اشتراک گذاری مطالب در رسانه های اجتماعی
  • جستجوگرهای اجتماعی
  • ایجاد فایل نقشه سایت
  • ویرایش robots.txt و htaccess
  • کنترل سایت از همه نظر

شما میتوانید این افزونه را به صورت رایگان از لینک زیر دریافت کنید.

۲: افزونه SEMRUSH

هنگامی که ما در مورد سئو صحبت میکنیم نا خود آگاه سخن از افزونه SEMRUSH به میان می آید.بر خلاف افزونه های دیگر، این یک ابزار مبتنی بر وب است. این افزونه یک سئو کامل برای افرادی میباشد که هیچ مهارتی در این باره ندارند. از دیگر ویژگی های این افزونه میتوان به حسابرسی کردن همه قسمت های نوشته اشاره کرد که یک سئو کامل را به شما تحویل میدهد.

 

۳: افزونه SEO Smart Link

شما به کمک این افزونه می توانید کلمات کلیدی که در نوشته های سایت خود استفاده میکنید را لینکدار کنید که این کار سبب می شود سایت شما از نظر سئو بهینه شود.با پیدا کردن کلمات کلیدی میتوانید رتبه خود در نتایج گوگل را بالا ببرید که بسیار مهم میباشد.

 

۴: افزونه SEO friendly Images

با بهینه سازی تصاویر خود میتوانید ترافیک قابل توجهی را از طرف جستجوگرها به خود اختصاص دهید. افزونه SEO Friendly Images به صورت اتوماتیک ویژگی ALT را به تصاویر سایت وردپرسی شما اضافه میکند تا ورودی بیشتری از موتور های جستجوگر داشته باشید.

 

۵:افزونه Google XML

این افزونه برای شما امکان ایجاد نقشه سایت را فراهم میکند ولی شما میتوانید این عملکرد را در افزونهYoast SEO نیز استفاده کنید.