شما در وردپرس برتر هستید!
افزونه رایگانافزونه وردپرستبلیغاتکاربردی

افزونه خبرنامه وردپرس | MailChimp for WordPress

240بازدید

با سلام

امروز با یکی دیگر از سری افزونه های رایگان با شما هستیم در این افزونه شما می توانید به راحتی به کاربران و مشتریان خود ایمیل ارسال کرده و آن ها را از همه موضوعات خاص خود با خبر کنید با ایجاد خبرنامه میتوانید ایمیل های زیادی برای خود جمع آوری کنید تا در آینده در صورت نیاز برای اطلاع رسانی گسترده از آن ها استفاده کنید و آن ها را از جدید ترین خبرهای سایت خود مطلع کنید به همین دلیل شما می توانید از افزونه MailChimp for WordPress استفاده کنید. امکانات این افزونه بسیار زیاد بوده و امکانات خاصی دارد و علاوه بر آن دارای محیط بسیار زیبایی نیز میباشد.

زمانی که شما فرم خود را طراحی کردین، شورت کدی از سوی این افزونه به شما داده می شود، به وسیله ی این شورت کد در هر جایی از سایت می توانید فرم خود را به نمایش در بیارید.

شما براحتی می توانید این افزونه را نصب کنید چون کاملا رایگان میباشد و بعد از فعالسازی آماده ساخت فرم دلخواه برای خبرنامه میباشد.

نمایی از تنظیمات این افزونه را می توانید مشاهده کنید که کاملا فارسی و آسان میباشد.

اگر با تنظیمات این افزونه آشنایی ندارید می توانید با مراجعه به این لینک آموزش کار با افزونه را مشاهده کنید و همچنین می توانید این افزونه از لینک زیر دریافت کنید

با تشکر.

دانلود افزونه MailChimp for WordPress

ارسال پاسخ