شما در وردپرس برتر هستید!
آموزش وردپرسمقالات آموزشی

آموزش جامع کار با افزونه MailChimp for WordPress

579بازدید

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

با آموزش جامع افزونه ارسال خبرنامه با نام MailChimp for WordPress در خدمت شما هستیم

بعد از این که افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کردید آنرا فعال کنید و سپس برای رفتن به تنظیمات این افزونه از قسمت Mailchimp for WP که در منوی پیشخوان شما ظاهر می شود اقدام کنید.(همانند تصویر زیر)

 

سپس در این مرحله افزونه از شما می خواهد که کلید فعال سازی خود را وارد کنید (همانند تصویر زیر)

 

برای دریافت این کلید باید از طریق لینکی که در پایین کادر وجود دارد استفاده کرده و سپس اقدام به دریافت کلید از سایت خود افزونه کنید. بعد از اینکه به سایت افزونه مراجعه کردید اکانتی برای خود ایجاد کنید و پس از ورود به سایت از قسمت Account بر روی گزینه Extras رفته و گزینه API keys را کلیک کنید.( تصویر زیر )

 

وقتی به مرحله ۴ در تصویر زیر رسیدید به پایین اسکرول کنید و سپس بر روی Create a Key کلیک کنید تا کد مخصوص شما ساخته شود. سپس این کد را همانند تصویر زیر کپی کرده و در افزونه خود قرار دهید.

 

همانند تصویر زیر کد را قرار دهید و سپس ذخیره را کلیک کنید.

 

سپس شما می توانید برای ادامه کار به قسمت فرم ها مراجعه کنید.

 

خب در این بخش شما می توانید فرم خود را ایجاد کنید و سپس از قسمت – اضافه نمودن فیلدهای بیشتر – می توانید موارد بیشتری را به فرم خود اضافه کنید در ادامه می توانید به قسمت پیغام مراجعه کنید در قسمت پیغام ها هم می توانید براساس گزینه های موجود متن های خود را ویرایش کنید تا زمانی که این گزینه ها ظاهر شدند با متن هایی که شما ویرایش کرده اید نشان داده شود.

 

در بخش بعدی هم وارد تنظیمات شوید و با توجه به توضیحاتی که در زیر داده شده است می توانید تغییرات مورد نظر را اعمال کنید.

 

شما می توانید گزینه double opt-in را فعال کنید و سپس در قسمت بروزرسانی مشترکین موجود را هم فعال کنید تا مخاطبین بصورت منظم آپدیت شوند در قسمت پنهان کردن فرم ثبت نام، بعد از ثبت نام می توانید فرم را مخفی کنید در قسمت پایانی هم می توانید لینکی دلخواه را وارد کرده تا در صورت ثبت نام کردن کاربر به لینک دلخواه شما هدایت شود.

در جمع بندی پایانی: برای اینکه فضای هاست شما اشغال نشود و همچنین بتوانید خبرنامه های خود را براحتی ارسال کنید می توانید از افزونه mailchimp استفاده کنید و با امنیت بالا و رابط کاربری خوب به کاربران خود خبرنامه ارسال کنید شما می توانید این افزونه از سایت وردپرس برتر دانلود کنید.

با تشکر

ارسال پاسخ