شما در وردپرس برتر هستید!
آموزش وردپرسمقالات آموزشی

آموزش نصب وردپرس به زبان های دلخواه

237بازدید

آیا شما می خواهید از زبان های دیگر وردپرس استفاده کنید؟ وردپرس به طور کامل به بیش از ۶۵ زبان ترجمه شده است و میتوان در همه این زبان ها وردپرس را نصب کنید. در این مقاله، ما به شما نحوه نصب وردپرس در زبان های دیگر را نشان خواهیم داد.

از آنجایی که این آموزش گام به گام به صورت جامع میباشد شما میتوانید خلاصه ای از آموزش را در زیر ببینید:

  • کار با وردپرس در دیگر زبان ها
  • انتخاب زبان در نصب و راه اندازی وردپرس
  • تغییر زبان وردپرس

کار با وردپرس در دیگر زبان ها

به منظور راه اندازی یک وبسایت، اولین چیزی که شما نیاز دارید یک هاست وردپرس میباشد. سعی کنید یک هاست معتبر و حرفه ای انتخاب کنید تا در وسط راه با مشکل روبرو نشوید. بعد از خرید هاست باید در ابتدا وردپرس را نصب کنید.

انتخاب زبان در نصب و راه اندازی وردپرس

وردپرس در آپدیت های اخیر خود امکان انتخاب زبان در هنگام نصب را به امکانات خود اضافه کرده استدر حال حاضر کاربران میتوانند یک زبان را برای وردپرس خود در هنگام نصب و راه اندازی را انتخاب کنند.

این امر بسیار مهم است که در هنگام نصب وردپرس زبان محلی خود را انتخاب کنید ولی اگر به اشتباه یک زبان دیگر را انتخاب کردید یا کلا بعد از نصب میخواهید زبان وردپرس خود را تغییر دهید میتوانید از طریق پیشخوان به تنظیمات مراجعه کرده و زبان وردپرس خود را تغییر دهید.

تغییر زبان در وردپرس

تغییر دادن زبان در وب سایت های وردپرس بسیار آسان میباشد بدین منظور شما باید به قسمت تنظیمات / همگانی در پیشخوان وردپرس خود مراجعه کنید. در قسمت پایین این بخش شما یک گزینه برای انتخاب زبان خواهید دید.

 

در حالی که وردپرس به بیش از ۱۶۲ زبان ترجمه شده است اما شما تنها قادر به مشاهده زبان های خواهید بود که به طور کامل ترجمه شده اند .(۶۵)

اگر شما زبان خودتان را در لیست مشاهده نمیکنید این بدین معنا میباشد آن در دسترس نمیباشد و شما نمیتوانید از آن استفاده کنید. در این مواقع شما باید فایل زبان مورد نظر را به صورت دستی نصب کنید که این کار نیز در آموزش های بعدی توضیح داده خواهد شد.

ارسال پاسخ