شما در وردپرس برتر هستید!
افزونه رایگانافزونه وردپرسکاربردی

افزونه WP Rollback برای دانگرید کردن قالب و افزونه ها

46بازدید

با سلام امروز با آموزش جامع افزونه WP Rollback که وظیفه اصلی آن دانگرید کردن است در خدمت شما هستیم

زمانی که سایتی را ایجاد می کنید طبیعتا افزونه های زیادی در کنار قالبی که نصب می کنید اضافه می شوند و شما می توانید از امکانات آن ها برای سایت خود استفاده کنید و یا بعضی وقتا باید خودتان افزونه ای را اضافه کنید. که می تواند در روند سایت شما موثر باشد. حال برای اینکه این افزونه ها قابلیت های دیگری را اضافه کنند باید مدام در حال بروز رسانی باشند و شما می توانید آن ها را بروز رسانی کنید، ولی در بعضی از افزونه ها وقتی آپدیت می کنید سایت شما را کلا به هم می زند و یا خود افزونه از کار می افتد در همین زمان باید بهترین راه کار را برگزید،یکی از این راه ها دانگرید کردن است، دانگرید یعنی افزونه ای که بروزرسانی شده است را به نسخه قبلی آن باز می گرداند و شما می توانید نسخه های پیشین آن را در اختیار داشته باشید. پس با ما همراه باشید تا شما را با افزونه WP Rollback آشنا کنیم تا بتوانید به وسیله ی این افزونه براحتی مشکلات بالا را برای شما رفع می کند.

بنر اختصاصی افزونه WP Rollback

این افزونه را از انتهای همین آموزش دریافت کنید و سپس از قسمت افزونه ها آن را نصب کنید و سپس فعال کنید.

مرحله اول برای دانگرید کردن افزونه ها:

به بخش “افزونه های نصب شده” مراجعه کنید و سپس خواهید دید که در کنار نام هر افزونه گزینه با عنوان Rollback هم اضافه شده است روی آن گزینه کلیک کنید تا به بخش دانگرید هدایت شوید.

در این مرحله شما آن افزونه ای که مدنظرتان هست را انتخاب و گزینه Rollback را کلیک کنید، در مرحله بعدی از شما می خواهد که نسخه ای که می خواهید افزونه به آن تنزل یابد را مشخص کنید و شما می توانید با انتخاب ورژن قدیمی افزونه را دانگرید کنید.

و به همین راحتی شما توانستید افزونه را دانگرید کنید. در بحث قالب ها هم ، قالب های رایگانی که روی سایت شما وجود دارد طبق آموزش بالا می توانید به حالت قبلی برگردانید.

همینک جدیدترین نسخه افزونه  WP Rollback را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

ارسال پاسخ