شما در وردپرس برتر هستید!
مدیریت تبلیغات
آموزش وردپرسافزونه رایگانافزونه وردپرستبلیغاتمقالات آموزشی

۷ افزونه برتر وردپرس در زمینه مدیریت تبلیغات

584بازدید

اگر به دنبال بهترین افزونه های مدیریت تبلیغات در وردپرس می گردید، این مقاله دقیقا مخصوص شما نوشته شده است.

چرا باید از افزونه های مدیریت تبلیغات در وردپرس استفاده کرد؟

وب سایت ها و وبلاگ های زیادی وجود دارند که از طریق پذیرش تبلیغات و به صورت آنلاین پول در می آورند. به صورت پیشفرض، مکانیزم ساده ای برای مدیریت تبلیغات در وردپرس وجود ندارد. بیشتر قالب های وردپرس حتی مکانی برای درج تبلیغات ندارند و شما باید به صورت دستی کد های قالب را ویرایش و کد تبلیغات خود را درون آنها قرار دهید.

یک افزونه مدیریت تبلیغات به سادگی به شما اجازه می دهد تا تبلیغ مورد نظر را در هر مکانی که دوست دارید قرار بدهید و به درستی بر روی آمار آن نظارت داشته باشید.

در زیر به معرفی ۷ عدد از این افزونه ها پرداخته ایم.

۱- افزونه AdSanity

مدیریت تبلیغات

افزونه AdSanity بسیار ساده بوده و رابط کاربر پسندی دارد. این افزونه به شما این اجازه را می دهد تا تبلیغات خود را در هر کجای سایتتان که دوست دارید به وسیله ابزارک ها اضافه کنید و حتی یک دکمه مخصوص را نیز می توان به ویرایشگر وردپرس اضافه کرد.

این افزونه از انواع بنر ها تبلیغاتی و همچنین شبکه Google Adsense پشتیبانی می کند. همچنین قابلیت هایی نظیر تقویم تبلیغات، تبلیغات گروهی، استفاده از تبلیغات به صورت تکی و گروهی همراه با امکان نظارت بر روی آمار در این افزونه وجود دارد.

شما می توانید هرچقدر که دوست دارید تبلیغات به وسیله ابزارک ها، کدهای کوتاه و یا دکمه مخصوص در ویرایشگر نوشته ها به سایت خود اضافه کنید.

دانلود افزونه AdSanity

۲- افزونه AdRotate

افزونه AdRotate یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند برای مدیریت تبلیغات ویژه افراد مبتدی و حرفه ای می باشد. این افزونه همچنین از بنر های تبلیغاتی و شبکه ای پشتیبانی به عمل می آورد.

شما می توانید تبلیغات خود را به صورت تکی و یا گروهی یا با استفاده از کدهای کوتاه در سایت وردپرسی خود اضافه کنید. همچنین امکان اضافه کردن تبلیغات با استفاده از ابزارک ها در نوار کناری سایت امکان پذیر می باشد. شما می توانید به صورت کامل و مجزا بر روی تبلیغات خود نظارت داشته باشید و آمار بازدید ها را کنترل نمایید.این افزونه کاملا رایگان بوده و برای وبلاگ ها و وب سایت های کوچک بسیار مناسب می باشد. اگر نیاز به امکانات بیشتری مانند مدیریت تبلیغات از طریق تلفن همراه، آمار بر اساس موقعیت مکانی و … دارید باید نسخه حرفه ای این افزونه را خریداری کنید.

دانلود افزونه AdRotate

۳- افزونه OIO Publisher

مدیریت تبلیغات

افزونه OIO Publisher یک ابزار مناسب برای مدیریت تبلیغات می باشد که برای سایت های مبتنی بر وردپرس در دسترس می باشد. این افزونه دقیقا برای سایت هایی ساخته شده است که قصد فروش از طریق تبلیغات را دارند. این افزونه دارای بخش هایی مانند گزارش، پرداخت ها و ردگیری تبلیغات است. شما می توانید در هر اندازه ای که دوست دارید اقدام به ساخت محل های تبلیغات نمایید. شما می توانید مشخص کنید که تبلیغات در کدام نحوی نمایش داده شوند، قیمت ها را مشخص کنید، حالت چرخش و اهداف تبلیغات را مشخص کنید.

OIO Publisher به راحتی در انواع ابزارک ها جای می گیرد و می توانید در هر کجای وب سایتتان که دوست دارید از آن استفاده کنید. با این حال ممکن است تا برای بعضی از نقاط نیاز به ویرایش کدهای قالب وردپرس داشته باشید.

دانلود افزونه OIO Publisher

۴- افزونه Insert Post Ads

مدیریت تبلیغات

آیا به یک افزونه برای کمک به درج خودکار تبلیغات در نوشته هایتان نیاز دارید؟ افزونه Insert Post Ads مناسب شماست و به شما اجازه می دهد تا به صورت خودکار تبلیغات را در نوشته هایتان نمایش دهید. شما می توانید تبلیغات را در اندازه های مختلف همراه با امکان مدیریت آنها در بعد یا قبل از پاراگراف های خاص قرار دهید. شما همچنین می توانید چندین تبلیغ را بعد از یک پاراگراف مشخص نمایش دهید.

کار کردن با این افزونه راحت است، کافیست تا تبلیغ خود را ساخته و کد و پاراگرافی که جهت نمایش می خواهید را انتخاب کنید تا تبلیغ به همان نقطه اضافه شود.

دانلود افزونه Insert Post Ads

۵- افزونه DoubleClick by Google

مدیریت تبلیغات

افزونه DoubleClick by Google یک افزونه اینترنتی می باشد که مخصوص فروش تبلیغات بوده و توسط گوگل ساخته شده است. این افزونه به شما این اجازه را می دهد تا تبلیغات خود را بفروشید و در کنار آن از سیستم Adsense نیز استفاده کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های این افزونه این است که ابزار بسیار قدرتمندی در کنترل کردن آمار تبلیغات را در اختیار شما قرار می دهد که در هیچ افزونه دیگری وجود ندارد. به علت حرفه ای بودن، کار کردن و آشنا شدن با این افزونه اندکی مشکل است.

دانلود افزونه DoubleClick by Google

۶- افزونه Ad Inserter

مدیریت تبلیغات

Ad Inserter یک افزونه وردپرسی جهت مدیریت تبلیغات می باشد که در دو نسخه رایگان و پولی موجود است. نسخه رایگان به اندازه کافی قدرتمند بوده و شما می توانید با ارتقا این نسخه به پولی از امکانات بیشتری برخوردار شوید.

این افزونه به شما این اجازه را می دهد تا بلوک های مختلفی را ساخته و آنها را به دلخواه خود در اطراف قالب جاسازی کنید. شما می توانید تبلیغات را در ابتدا، انتها و وسط مطالب خود قرار دهید. استفاده از این افزونه بسیار ساده بوده و می توان برای تبلیغات بنری و مبتنی بر وب بر روی آن حساب کرد.

دانلود افزونه Ad Inserter

۷- افزونه Quick Adsense

مدیریت تبلیغات

Quick Adsense یک افزونه معروف و رایگان برای مدیریت تبلیغات در وردپرس است که با توجه به نام آن، می تواند در کمترین زمان تبلیغات را در حالت بنری و مبتنی بر وب برای شما اماده و در سایتتان درج نماید.

رابط کاربری این افزونه ساده بوده و کافیست مشخص کنید که چه نوع تبلیغی را در کجا می خواهید قرار دهید و به چه تعداد. افزونه می تواند به صورت خودکار تبلیغات را در قبل و بعد از نوشته ها و درون محتوای نوشته به نمایش در بیاورد.

این افزونه تنظیمات و قابلیت های پیشرفته ای نداشته و تنها می توانید از ۱۰ کد به صورت همزمان استفاده کنید.

دانلود افزونه Quick Adsense

ارسال پاسخ