شما در وردپرس برتر هستید!
آموزش وردپرسمقالات آموزشی

افزودن منوی سفارشی با لینک دلخواه در وردپرس

1.88Kبازدید

کاربران زیادی هستند که میخواهند به فهرست خود منوی دلخواه با لینک سفارشی اضافه کنند و یا دسته بندی مورد نظر را در فهرست ها نمایش بدهند. از قسمت نمایش / فهرست ها همه این امکانات قابل انجام هستند و براحتی میتوانید دسته بندی ها ، برگه ها ، نوشته ها و … را در منوی خود فراخوانی کنید علاوه بر آن میتوانید یک منو با لینک و نام سفارشی نیز به فهرست خود اضافه کنید. پس با ما همراه باشید تا نحوه ایجاد منوی سفارشی با لینک دلخواه را آموزش دهیم.

در وردپرس انواع پست ها ( آرشیو ) وجود دارد که فرمت همه آن ها باهم متفاوت است و آدرس آن ها نیز باهم فرق دارد به طور مثال آدرس دسته بندی محصولات با دسته بندی نوشته ها متفاوت است یا برای ایجاد یک منوی سفارشی باید از آدرس خاصی استفاده کرد.

شما میتوانید علاوه بر فراخوانی دسته بندی ها و نوشته های خود در فهرست از منوی سفارشی استفاده کرده و یک لینک دلخواه به آن اضافه کنید فقط کافیست گزینه پیوندهای دلخواه را انتخاب کنید و سپس لینک و منوی مورد نظر را وارد کنید تا در فهرست شما نمایش داده شود.

 

اضافه کردن لینک سفارشی به فهرست ها

در ابتدا شما باید به قسمت نمایش / فهرست ها بروید و در این قسمت فهرست اصلی را انتخاب کنید تا یک برگه به آن اضافه کنیم.

در این قسمت همانطور که در تصویر بالا میبینید باید گزینه نمایش همه را بزنید تا همه دسه بندی های موجود نمایش داده شود تا دسته مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه افزودن به منو را بزنید بعد از این کار دسته مورد نظر به منو اضافه خواهد شد و در قسمت نمایش آن همه محصولات یا نوشته هایی که در این دسته بندی میباشد را نمایش خواهد داد.

 

به طور پیشفرض نام همان دسته یا برگه ای که ایجاد کرده اید در اینجا نمایش داده خواهد شد و شما میتوانید این نام را با کلیک کردن بر روس منوی مورد نظر تغییر دهید.

 

بعد از انجام تغییرات مورد نظر باید همه این کارها را ذخیره کنید تا در صفحه شما نمایش داده شود. هم اکنون میتوانید وبسایت خود را مشاهده کرده و تغییرات را ملاحضه کنید.

 

درست مثل نوشته ها و برگه ها که به فهرست خود فراخوانی کردید یک منوی سفارشی با لینک دلخواه نیز ایجاد کنید فقط کافیست روی گزینه پیوندهای دلخواه کلیک کرده و منوی مورد نظر را ایجاد کنید.

شما در این قسمت باید نام و آدرس ( لینک ) را وارد کنید تا در صورت کلیک کردن به صفحه مورد نظر شما وارد شود. در این قسمت میتوانید هر لینکی را وارد کنید مانند همه دسته بندی محصولات، نوشته خاص و یا یک برگه سفارشی.


بعد از وارد کردن نام و آدرس مورد نظر باید بر روی دکمه افزودن به منو کلیک کنید و همانند تصویر زیر به منوی شما اضافه خواهد شد. بعد از انجام همه این کارها دکمه ذخیره همه تنظیمات را انتخاب کنید.

 

 

ارسال پاسخ