شما در وردپرس برتر هستید!

همه ی خریداران با خرید محصول وردپرس برتر ، همه ی بند های این قوانین رو مورد قبول قرار می دهند:
بند یک ) هزینه مربوط به خرید هر قالب از هر فروشگاهی که وردپرس برتر محصولات خود را به فروش میرساند صرفا مربوط به هزینه فارسی سازی و ارائه فایل قالب همراه با بسته نصبی + فیلم آموزشی می باشد.
بند دو ) ما در قبال پشتیبانی محصول از شما هیچ مبلغی دریافت نمیکنیم.
بند سه) ارائه آپدیت محصولات رایگان است.
بند چهار) هر گونه دستکاری در کدهای قالب توسط خریدار هیچ ارتباطی به فروشنده ندارد و باید بصورت جداگانه بررسی شود.
بند پنج ) با توجه به وجود فیلم آموزشی و بسته نصبی ،نصب قالب به عهده خریدار میباشد در مواقعی که خریدار قادر به نصب نباشد،نصب از طرف وردپرس برتر انجام خواهد شد.
بند شش ) با توجه به حرفه ای بودن قالب های نسل جدید خریدار حتما باید یک هاست مطمئن و حرفه ای خریداری کند مسئولیت هرگونه مشکل مربوط به نصب قالب که به هاست و سرور خریدار ارتباط پیدا میکند ، بر عهده خریدار می باشد.
بند هفت ) در صورت مشاهده انتشار قالب چه بصورت پولی و چه بصورت رایگان در سطح اینترنت توسط خریدار هر گونه آپدیت و پشتیبانی به فرد خاطی ارائه نخواهد شد.
بند هشت ) وردپرس برتر جهت شناسایی خریداران از آدرس های ایمیل آن ها و همچنین نام کاربری استفاده میکند ، به همین دلیل تنها به درخواست هایی پاسخ میدهد که با همان آدرس ایمیلی که در هنگام خرید وارد کرده اند ارسال شده باشد.
بند نه ) پشتیبانی محصولات در چهار چوب قوانین پشتیبانی تیکتینگ انجام میگیرد و هر گونه موارد فراتر از آن مورد پیگیری و تایید مجموعه نمیباشد.
بنده ده ) تمامی محصولات پرمیوم وردپرس برتر دارای ضمانت یک هفته ( هفت روز شمسی ) در صورت عدم رضایت خریدار از محصول خریداری شده به دلیل نقص محصول میباشد .
بند یازده ) تمامی محصولات بعد گذشت هفت روز ضمانت قید شده در بند ۱۰ بدلیل دسترسی مشتری به محصولات ، غیرقابل تعویض یا عودت خواهد بود.
بنده دوازده ) با توجه به وجود آموزشی های بروزرسانی آپدیت قالب با هزینه ۲۵ هزار تومان از جانب تیم پشتیبانی انجام میگیرد.
بند سیزده ) مطابق بند ۵ نصب و پیکره بندی تمامی محصولات برای با اول بصورت رایگان بوده و برای نصب و پیکره بندی بار دوم : افزونه مبلغ ۱۵ هزار تومان و قالب ۳۰ هزار تومان دریافت می شود.