شما در وردپرس برتر هستید!
8 افزونه برتر سال 2017 در زمینه ایجاد جدول در وردپرس
افزونه رایگانافزونه وردپرسکاربردی

۸ افزونه برتر سال ۲۰۱۷ در زمینه ایجاد جدول در وردپرس

121بازدید

ایجاد جدول به کاربران در مرتب کردن اطلاعات و داده ها کمک می کند. اگر از وردپرس برای کسب و کار خود استفاده می کنید، حتما با کاربرد جداول برای نمایش قیمت سرویس ها یا محصولات آشنایی دارید. در کنار آن وبلاگ نویسان نیز می توانند از جداول برای نمایش هر چه بهتر اطلاعات خود استفاده کنند.

8 افزونه برتر سال 2017 در زمینه ایجاد جدول

راه های زیادی برای نمایش جداول در در سایت وجود دارد. با وجود اینکه وردپرس رتبه اول را در بین سیستم های مدیریت محتوا داراست، اما نبود امکان پشتیبانی به صورت پیش فرض از جداول و استفاده از آنها یک نمره منفی برای وردپرس در نظر گرفته می شود.

اما اینجاست که افزونه های وردپرس به کمک شما می آیند. پلاگین ها جزء ضروری اکوسیستم وردپرس بوده و امکانات ضروری و مورد نیاز کاربران را فراهم می کنند.

امروز می خواهیم ۱۰ افزونه برتر سال ۲۰۱۷ در زمینه ایجاد جدول در وردپرس را معرفی کنیم. کار مشترکی که همه این افزونه ها انجام می دهند ایجاد جدول در وردپرس است البته بعضی از پلاگین ها در کنار آن ویژگی های کاربردی دیگری نیز دارند که در صورت لزوم به معرفی آنها نیز خواهیم پرداخت.

 

بهترین افزونه ها در زمینه ایجاد جدول در وردپرس

۱- WordPress Dynamic Data Tables

WordPress Dynamic Data Tables

افزونه Dynamic Data Tables یکی از مطمئن ترین و قوی ترین افزونه ها برای وارد کردن جداول در وردپرس است. از این افزونه می توانید برای وارد کردن فایل های CSV، اکسل، XML و حتی کوئری های MySQL استفاده کنید.

این افزونه می تواند تمام اطلاعات و داده های مربوط به یک فایل حاوی جدول را به صورت کاملا هوشمند وارد (import) کند. در کنار آن می توان از این اطلاعات وارد شده برای ایجاد چارت ها، اضافه کردن تنظیمات طبقه بندی شده و بسیاری چیزها استفاده کرد.

این افزونه همچنین با هر نوع قالب صفحه ای سازگار می باشد.

 

۲- Table Maker

Table Maker

افزونه Table Maker به آن دسته از کاربرانی پیشنهاد می شود که به دنبال افزونه ای رایگان برای مدیریت جداول خود هستند. این افزونه به شما امکان ایجاد جداول مقایسه ای را از پیشخوان وردپرس داده و کار با آن بسیار ساده است.

از قسمت تنظیمات مربوط به افزونه در پیشخوان، کاربر می تواند ستون ها، ردیف ها، جداول جدید، تیترها و بسیاری چیزهای دیگر مربوط به جدول مورد نظر خود را انتخاب و ویرایش کند.

با وجود مواردی که در بالا ذکر شد و چندین امکان دیگر در این افزونه رایگان وردپرس، این افزونه تبدیل به یکی از بهترین افزونه ها برای ایجاد جدول شده است.

دانلود افزونه Prevent Concurrent Logins

 

۳- wpDataTables

wpDataTables

یکی دیگر از بهترین افزونه ها که برای ایجاد جدول در وردپرس پیشنهاد شده است افزونه wpDataTables است. البته این افزونه غیررایگان می باشد اما در قبال مبلغی که می پردازید امکانات فوق العاده را برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های مهم افزونه wpDataTables
 • وارد کردن (import) اطلاعات از فایل های CSV، اکسل، MySQL، XML و JSON
 • امکان ایجاد چارت برای جداول حاوی اطلاعات
 • قابلیت پشتیبانی چند زبانه
 • پشتیبانی از CSS و JS های دلخواه

 

۴- TablePress

TablePress

افزونه TablePress یکی دیگر از افزونه های رایگان برای ایجاد جدول در وردپرس است. این افزونه بسیاری از قابلیت ها و امکاناتی که شما نیاز داشته باشید را برای شما فراهم کرده است و یکی از بهترین افزونه ها در این زمینه است.

با TablePress شما می توانید به راحتی اطلاعات خود را از منابع مختلف وارد کنید. چرا که این افزونه از فایل های اکسل، HTML، CSV و JSON پشتیبانی می کند. ظاهر افزونه ساده بوده و برای کاربران تازه کار گیح کننده نیست.

همچنین در این افزونه شما نیاز به هیچ نوع دانش خاص در زمینه کدنویسی نداشته و می توانید به راحتی از این افزونه استفاده کنید.

 

ویژگی های مهم افزونه TablePress
 • وجود ظاهر ساده برای کار با آن
 • عدم نیاز به هیچ گونه دانش فنی و کدنویسی
 • پشتیبانی از فایل های CSV، اکسل، HTML و JSON
 • قابلیت استفاه از جداول در هر جایی از وردپرس با استفاده از شورت کدهای موجود
 • امکان سفارشی سازی جداول با CSS
 • پشتیبانی از چندین زبان و صفحه بندی

دانلود افزونه Prevent Concurrent Logins

 

۵- League Table

League Table

League Table یکی دیگر از افزونه های غیر رایگان برای ایجاد جدول در وردپرس است. همان طور که از نام این افزونه پیداست، این افزونه مختص سایت های ورزشی است. اما وجود قابلیت سفارشی سازی به شما این امکان را می دهد تا از آن در هر سایتی که بخواهید استفاده کنید.

جداول ایجاد شده توسط این افزونه ریسپانسیو بوده و با استفاده از شورت کدها می توانید در هر جایی از سایت خود که بخواهید این جدول ها را نمایش دهید. این افزونه متاسفانه فاقد قابلیت درون ریزی/برون بری است.

فقدان این امکان باعث شده که این افزونه مورد توجه کاربرانی که به دنبال امکان درون ریزی/برون بری فایل ها و جداول خود هستند، قرار نگیرد.

 

ویژگی های مهم افزونه League Table
 • پشتیبانی از قابلیت ریسپانسیو برای جداول
 • امکان استفاده از شورت کد برای استفاده از جداول در هر جایی از سایت خود
 • وجود بهش مستندات برای دریافت راهنمایی در مورد استفاده از افزونه

 

۶- Easy Table

Easy Table

یکی دیگر از افزونه های رایگان برای ایجاد جدول در وردپرس، Easy Table نام دارد. این افزونه بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته و دارای امتیاز ۴٫۶ است. Easy Table افزونه ای است که که امکان ایجاد جدول را برای شما کاربران به طور مستقیم از ویرایشگر سایت، فراهم کرده است.

ویژگی های مهم افزونه Easy Table
 • پشتیبانی از ویرایشگر WYSIWYG
 • آسان در استفاده
 • طراحی سبک برای استفاده راحت از آن

دانلود افزونه Prevent Concurrent Logins

 

۷- Ultimate Tables

Ultimate Tables

اگر فکر می کنید که Ultimate Tables به شما در ایجاد جدول های بزرگ بدون هیچ مشکلی کمک می کند، باید بگوییم که حق با شما است. با وجود امتیازات مختلف کاربران به این افزونه نمی توان منکر قابلیت های این افزونه شد.

این افزونه وردپرس به شما در مدیریت داده ها و ایجاد جدول برای آنها بسیار کمک می کند. در کنار آن وجود قابلیت صفحه بندی در افزونه به شما در نمایش جداول برای داده های زیاد، کمک می کند.

یکی دیگر از ویژگی های این افزونه امکان طبقه بندی داده ها است اما به هنگامی که شما در حال ویرایش جدول هستید. در سفارشی سازی این افزونه همی می توانید از پوسته های مختلف برای نمایش جداول استفاده کنید.

ویژگی های مهم افزونه Ultimate Tables
 • ریسپانسیو
 • وجود جعبه جستجو
 • پشتیبانی از صفحه بندی
 • مدیریت آسان جداول ایجاد شده

 

دانلود افزونه Prevent Concurrent Logins

 

۸- Tabulizer

Tabulizer

افزونه Tabulizer که به عنوان محبوب ترین افزونه برای جوملا شناخته می شود اکنون برای استفاده کاربران وردپرس نیز آماده شده است.

اولین چیزی که در این افزونه مشهود است، وجود قابلیت درون ریزی/برون بری فایل ها است. این فایل ها شامل CSV، اکسل، HTML، RSS و کوئری های دیتابیس و حتی متون ساده نیز می شوند.

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این افزونه قابلیت سفارشی سازی این افزونه است و در آن شما نیاز به هیچ گونه دانش فنی و کدنویسی نداشته و می توانید به راحتی اقدام به سفارشی سازی جداول کنید.

ویژگی های مهم افزونه Tabulizer
 • پشتیبانی از قابلیت ریسپانسیو و سفارشی سازی
 • پشتیبانی از قابلیت درون ریزی/برون بری فایل ها
 • امکان کش کردن محتوا برای بارگذاری بهتر
 • و پشتیبانی از بسیاری قابلیت های دیگر نظیر صفحه بندی، مرتب سازی، فیلتر جستجو و …

 

 

جمع بندی

استفاده از جداول برای هر سایتی که نیازمند نمایش اطلاعات و داده ها به صورت کاربرپسند است، لازم و ضروری است. چرا که با استفاده از این جداول می توان به مقایسه اطلاعات و محصولات مختلف با هم پرداخت. در این مقاله سعی کردیم تا افزونه های رایگان و غیررایگان موجود در زمینه ایجاد جدول در وردپرس را معرفی کنیم.

حالا همه چیز بسته به نظر شما است که میخواهید از کدام یکی از این افزونه ها استفاده کنید. در صورتیکه تمایل به خرید ندارید پیشنهاد می شود که از افزونه های رایگان برای این امر استفاده کنید چرا که استفاده از افزونه های غیررایگان به صورت نال شده ممکن است برای سایت شما مشکلات امنیتی ایجاد کند.

 

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد، در صورتیکه سوالی در رابطه با ۸ افزونه برتر سال ۲۰۱۷ در زمینه ایجاد جدول در وردپرس که در بالا معرفی شدند داشتید، می توانید آن را در قالب دیدگاه در پایین همین پست مطرح کرده تا در اسرع وقت توسط تیم وردپرس برتر پاسخ داده شوند.

ارسال پاسخ