شما در وردپرس برتر هستید!
آموزش رفع مشکل انتشار پست های زمان بندی شده در وردپرس
افزونه رایگانکاربردی

آموزش رفع مشکل انتشار پست های زمان بندی شده در وردپرس

878بازدید

وردپرس این ویژگی بسیار خوب را دارد که به شما اجازه می دهد پست های خود را زمان بندی کرده تا به صورت خودکار در یک زمان مشخص منتشر شوند. این ویژگی بسیاری خوبی است برای آن دسته از کاربرانی که در سفر هستند و یا در زمان مذکور دسترسی به سایت ندارند.

وقتیکه شما در منظقه زمانی متفاوتی هستید، قاعدتا دوست ندارید که در ساعت های زمانی عجیب و غریب و برای ارسال یک مطلب بیدار شوید. شما به آسانی میتوانید از تعطیلات خود لذت ببرید چرا که قابلیت زمان بندی وردپرس کار مذکور را برای شما انجام می دهد.

این ها همه تا زمانی خوب است که متوجه می شوید که مشکلی در انتشار پست های زمان بندی شده شما وجود داشته و هیچ کدام از پست های شما منتشر نشده اند. اگر این اتفاق قبلا برای شما افتاده است و یا شما جزء آن دسته از کاربرانی هستید که از قابلیت زمان بندی برای ارسال پست های خود استفاده می کنید، وقت آن است که از ترفند زیر استفاده کرده و مشکل انتشار پست های زمان بندی شده در سایت وردپرس خود را رفع کنید.

 

ابتدا شما باید افزونه WP Missed Schedule Posts را نصب و فعال کنید. برای دریافت افزونه می توانید از لینکی که در پایین همین مطلب قرار داده شده است استفاده کنید.

در صورتیکه با نصب افزونه در وردپرس آشنا نیستید، می توانید مقاله “نحوه نصب افزونه های وردپرس از طریق هاست و پیشخوان” را مطالعه کنید.

 

افزونه WP Missed Schedule چگونه کار می کند؟

این افزونه به دنبال پست هایی که زمان بندی خود را از دست داده اند میگردد. اگر پستی را پیدا کند که زمان بندی آن از دست رفته است، اقدام به انتشار آن می کند. برای ذخیره منابع در سرور، افزونه این کار را هر ۵ دقیقه انجام داده و ۵ آیتم را در هر چرخه رفع می کند.

 

دانلود افزونه WP Missed Schedule Posts

ارسال پاسخ