شما در وردپرس برتر هستید!
آموزش وردپرسمقالات آموزشی

آموزش نمایش دادن تعداد کلی نظرات در وردپرس

283بازدید

آیا شما نیز می خواهید که تعداد کل نظرات سایت وردپرسی خود را برای بازدیدکنندگان به نمایش بگذارید؟ نظرات باعث می شوند تا کاربران به مشارکت کردن در مطالب وب سایت شما جلب شوند. با نمایش تعداد کلی نظرات سایت، کاربران را به این مشارکت می توان ترغیب کرد. در این مقاله، به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید تعداد کلی نظرات را به کاربران خود نشان دهید.

متد ۱- نمایش شمارشگر نظرات با استفاده از افزونه

این روش ساده تر بوده و به تمامی کاربران پیشنهاد می شود.

اولین کاری که باید بکنید نصب و فعال سازی افزونه Simple Blog Stats است. پس از فعال سازی، لازم است تا به بخش تنظیمات > Simple Blog Stats مراجعه کنید و افزونه را تنظیم نمایید.

نظرات

این افزونه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید وضعیت وبلاگ خود را با استفاده کدهای کوتاه در جای جای قالب وبلاگ یا وب سایت خود به نمایش بگذارید.

در این صفحه شما کدهای کوتاه مختلفی را مشاهده می کنید که وضعیت های مختلفی از وب سایت شما نظیر تعداد نظرات، تعداد کاربران ثبت نام شده، دسته بندی ها، کلید واژه ها و … را نشان می دهند.

لازم است تا کد کوتاه [sbs_approved] را برای نمایش تعداد کلی نظرات در سایت خود کپی نمایید. شما می توانید از این کد در نوشته ها، صفحات و ابزارک های متنی استفاده کنید.

متد ۲- نمایش نظرات وردپرس با استفاده از کد

این روش نیازمند اضافه کردن یک کد به فایل های وردپرس می باشد. ابتدا لازم است تا فایل functions.php را در قالب خود پیدا کرده و این کد را به آن اضافه کنید.

<p style="text-align: left;"> } ()function wpb_comment_count</p>
<p style="text-align: left;">; ()comments_count = wp_count_comments$
;'.message = 'There are <strong>'. $comments_count->approved . '</strong> comments posted by our users$</p>
<p style="text-align: left;">;return $message</p>
<p style="text-align: left;">{</p>
<p style="text-align: left;">;('add_shortcode('wpb_total_comments','wpb_comment_count
;('add_filter('widget_text','do_shortcode</p>

این کد به سادگی یک عملکرد را ایجاد می کند تا تعداد کلی نظرات در سایت وردپرسی شما به نمایش در بیاید. سپس یک کد کوتاه را برای شما ایجاد می کند تا با استفاده از آن بتوانید این عملکرد را به نمایش بگذارید. کافیست تا کد کوتاه [wpb_total_comments] را در نوشته ها، صفحات یا ابزارک متنی سایت خود درج نمایید.

نظرات

دانلود افزونه Simple Blog Stats

ارسال پاسخ